Little Alchemist

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 86,4 MB
  • Version 1.37.80
  • Dil Türkçe
  • Firma Kongregate
Macera ögelerini bir araya getiren Little Alchemist mobil oyununda ücretsiz bir şekilde yer alın.

Little Alchemist, iOS  akıllı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek sıkılmadan oynayacağınız gelişmiş bir mobil oyundur. Oyunun tüm grafik tasarımları ve sahneleri özenle hazırlanmış olup oyuncuları memnun edecek kıvamdadır. Bu muhteşem oyun yazım ve stratejik mücadele bağımlılık yapan bir kombinasyonudur.

Oyunun geçmiş olduğu mekanda gizli olan büyüleri toplayacaksınız ve düşmanlarınızı yenmek için sevimli ve zeki kombolarını keşfederek küçük kasabanızı kurtaracaksınız. Özel RPG unsurları üzerine kurulan Little Alchemist mobil oyununun her sahnesinde farklı bir macera sizi bekliyor olacak. Küçük kasabanın her noktası keşfedin ve usta bir simyacı olarak görev yapmak için farklı büyüleri bir araya getirin. 

Kötülüğün başı olan adamları bir bir araya getirerek onları yenmek için büyülü kombinasyonları kullanın. Kötü adamların her biri kasabanızı tehlike altına sokmaktadır. Onları durduracak güçlü büyüleri bir araya getirin. Büyü çeşitliliği oldukça fazla olup her bir kombinasyonun farklı sonuçları vardır. 

Arkadaşlarınızla arena içerisinde rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Büyülerinizi hazırlayın ve asla yenik düşmeyin. Siz güçlü bir simyacısınız ve bunu başarabilirsiniz. Etkinliğin kilidini açın portal ve yeni büyüler kazanın. Büyü kitabınızı ve avatarınızı özelleştirin. Kendi tarzınızı yansıtacak şekilde dizayn edin. 

 

 

Little Alchemist indir
DİĞER SÜRÜMLER